Укр Eng
093 717-31-27
067-25-76-489
Фото/Відео  (усі записи)
Mafia Party: День народження Творче завдання: Голодомор. Згадуємо Military party
День народження з Мінімаус
РЕП(газета)  (усі записи)
Як ми шукали школу для доньки або Перше вересня під загрозою

Намагаючись писати без емоцій про муки батьків при оформленні дитини в школу, зрозуміла – це не можливо. Отже, перед вами історія звичайної у...

(0) Перейти...
Розкажи мені, казку, мамо…

В сотий раз розповідати казку про Колобка, а й слова вимовити не має сил. Знайома ситуація?  ...

(0) Перейти...
Люди з інвалідністю отримали безкоштовно професію в ІТ

Завершився проект Be QA Today.  Люди  з інвалідністю стали  “тестувальниками” та мають шанс працювати в ІТ компаніях ...

(0) Перейти...

22/01
2018

В гімназії №283 відмовились рятувати дитину

На уроці дівчині стало зле. Дирекція школи відмовилась викликати швидку та поліцію, щоб не спаплюжити імідж престижного навчального закладу.

Новий рік у київській гімназії почався не з найкращих моментів. Проблеми підлітків починають негативно впливати на здоров’я їх самих і оточуючих. 15 січня 2018 року в 283 гімназії Києва стався жахливий інцидент. Олександрі 15 років. Вона учениця 9 класу, вжила велику кількість неякісного алкоголю під час навчального процесу. Натщесерце дівчина випила дуже велику (навіть для дорослої людини) кількість «паленої» горілки. На останньому уроці учениці стало погано – інтоксикація, алкогольне отруєння. З допомогою вчительки Олександру вивели з класу у вбиральню. Вчителька біології надала дівчині першу допомогу. Як пізніше з'ясували, у учениці хворе серце та печінка, тому Олександра могла загинути через цю прикру історію. Наталія Вікторівна, яка врятувала ученицю, розповіла : «Дитячий організм набагато швидше реагує на алкоголь, ніж дорослий. У дітей швидше наступає сп'яніння. Якщо алкоголь вживати натщесерце, то дія його посилюється. Під впливом алкоголю людина не контролює свої дії, порушується координація рухів, погіршується мовлення і розумова діяльність. У печінку поступає кров від кишечника і шлунку. Печінка затримує етиловий спирт і намагається його нейтралізувати, як результат, найчастіше це призводить до гепатиту. Порушуються нейрони мозку і статеві клітини. В крові склеюються еритроцити, що погіршує стан молодого організму. При великих дозах може наступити смерть».

Читайте на нашому сайті: Бухлішко, а чого не спробувати?

На щастя, ситуація Олександри обійшлася без наслідків для здоров'я, саме завдяки наданій якісній першій допомозі. Наталія Вікторівна за освітою фельдшер та біохімік, тому дала поради, як діяти в подібній ситуації По-перше потрібно прочистити шлунок викликавши блювотну реакцію, пити багато пити чистої води, щоб запобігти зневодненню організму. Прийняти активоване вугілля (1 таблетка на 10 кілограм ваги) для поглинання токсинів. Покласти потерпілого і чекати приїзду швидкої медичної допомоги. До того ж у швидку ніхто не дзвонив, щоб не було адміністративних наслідків для учениці і для репутації гімназії взагалі. Таке рішення адміністрації обурило особисто мене, адже Олександра могла не вижити. Директор поговорив з ученицею і повідомив, що в 10-й клас її не візьме. Після 9-го класу Саша має піти зі школи. Куди? Це вже не цікавило адміністрацію. Сама дівчина не виявляла ознак агресії, за словами однокласників, має повноцінну сім’ю. Батьківський комітет почав розслідувати продаж алкоголю неповнолітнім в районі, де стався інцидент. Закликаю всіх, задуматися про своє майбутнє і не бути залежним від алкоголю, паління і вживання наркотичних речовин, адже одного разу, в такому юному віці, дівчина ледь не втратила життя.

 

Ярина Троя

Виникли питання? Редакція газети "Район Енергійних Підлітків" просить звертатись за інформацією по тел. 067-25-76-489 

(0)
   
Нравится Tweet
Коментарі: написати новий коментар

Немає коментарівнаписати новий коментар


Увійти за допомогою: Facebook Вконтакте Одноклассники Google Twitter

або введіть пошту та пароль:

Ел. пошта: Зареєструватись
Пароль: Нагадати пароль