Укр Eng
093 717-31-27
067-25-76-489

Про нас

​Вітаємо Вас на сторінці «Родинного центру «Family&Education»!

Наша місія: відкрити в кожній дитині генія, шляхом поєднання турботи батьків та професійних навиків наших викладачів.

Наша візія: через гру – до пізнання!

Наші цінності:

-         Родинний центр «Family&Education» -забезпечує сприятливі умови розвитку всіх дітей: обдарованих  та  тих, хто потребує корекційної підтримки.

-         Родинний центр «Family&Education»  сприяє підтримці особистості виховання в різних життєвих обставинах.

-         Родинний центр «Family&Education» закладає знаннєвий та поняттєвий багаж дитини для успішного навчання в школі та вищих навчальних закладах.

-         Родинний центр «Family&Education забезпечує психологічно комфортні умови розвитку та самовдосконаленню для всіх дітей і дорослих.

-         Родинний центр «Family&Education»  надає можливість для саморозвитку нашим працівникам, батькам і допомагаємо у самореалізації професійності діяльності дітям від 17 років та молодим фахівцям.

 

Педагоги в родинному центрі роблять все можливе для створення умов, які сприятимуть формуванню індивідуального розвитку дитини і дорослого.

Ми нічим не відрізняємось від інших клубів і центрів для дітей. Ми бавимось, розважаємось і просто відпочиваємо зі своїми та Вашими дітками. Але.. ми не намагаємось ВЧИТИ та ВИХОВУВАТИ! Ми просто даруємо любов та тепло! Допомагаємо відкрити Вашу дитину, підтримати та зрозуміти! Допомагаємо сформувати у дитини самостійність в навчальному процесі, плекаємо вміння орієнтуватися в навколишньому житті і суспільстві, орієнтуємо щодо моральних цінностей.

В «Родинному центрі» ми не СТВОРЮЄМО розумників – вони до нас вже приходять такими! Так, Ваша дитинка вже розумна і найкраща!

Родинний центр «Family&Education» поєднує в собі всі найкращі риси традиційного української родини та педагогічні здобутки зарубіжних фахівців.

Ми говоримо українською, або іншими мовами світу!

Батьки з радістю долучаються до цікавих подій в «Родинному центрі «Family&Education»

Наші обійми відкриті для ВАС!

 

Hosting Ukraine


Увійти за допомогою: Facebook Вконтакте Одноклассники Google Twitter

або введіть пошту та пароль:

Ел. пошта: Зареєструватись
Пароль: Нагадати пароль