Укр Eng
093 717-31-27
067-25-76-489
Фото/Відео  (усі записи)
Mafia Party: День народження Творче завдання: Голодомор. Згадуємо Military party
День народження з Мінімаус
РЕП(газета)  (усі записи)
Як ми шукали школу для доньки або Перше вересня під загрозою

Намагаючись писати без емоцій про муки батьків при оформленні дитини в школу, зрозуміла – це не можливо. Отже, перед вами історія звичайної у...

(0) Перейти...
Розкажи мені, казку, мамо…

В сотий раз розповідати казку про Колобка, а й слова вимовити не має сил. Знайома ситуація?  ...

(0) Перейти...
Люди з інвалідністю отримали безкоштовно професію в ІТ

Завершився проект Be QA Today.  Люди  з інвалідністю стали  “тестувальниками” та мають шанс працювати в ІТ компаніях ...

(0) Перейти...

22/09
2018

Люди з інвалідністю отримали безкоштовно професію в ІТ

У суботу, 22 вересня, о 18:00 у приміщенні Unit City відбувся заключний етап проекту для людей з фізичною інвалідністю “Be QA Today” .

Проект «Be QA Today» - безкоштовні курси для людей з фізичною інвалідністю. Його основна мета - дати можливість таким людям отримати освіту та базові знання за спеціалізацією “тестування програмного забезпечення” (Software Test Engineer) та допомогти із працевлаштуванням в ІТ компанії України або на freelance.  

Це був "пілотний” курс, який тривав три місяці у Києві, з червня по вересень 2018 року. В #BeQaToday брали участь 17 учасників, серед яких: люди з інвалідністю з дитинства; люди, котрі отримали травми; воїни АТО, які набули інвалідності внаслідок бойових дій на сході країни. «Пілотний» запуск програми передбачав он-лайн навчання 2 рази протягом тижня. Заняття відбувалися у приміщеннях ІТ-компаній - партнерів, таких як: UNIT.City, Ciklum, Itera, SoftServe та 1 раз протягом тижня офф-лайн.Ментори та лектори - представники провідних ІT-компаній України.

На заході були присутні випускники, учасники, лектори, ментори, партнери та організатори проекту.

Юлія Ресенчук, керівниця  Благодійної організації “Асоціація Інклюзивної Країни”: “Кожна людина має невід'ємне право бути максимально продуктивною в питаннях якості життя для себе! І саме такі проекти, як "Be QA Today" здатні надати можливість людям, які сьогодні, на жаль, позбавлені цього права, знову відчути себе господарями свого життя. Я теж була студенткою цього проекту. Власноруч перевіряла доступність і готовність ІТ компаній долучити до своїх команд людей з інвалідністю. Робила зауваження і виказувала побажання. Приємно, що недоліки швидко виправляють. Нашим досягненням є те, що ІТ-компанії стали більш доступні для людей з інвалідністю. Я надзвичайно рада цьому факту”.

Марина Шевченко, керівниця проекту “Be QA Today” та організатор української спільноти тестувальників “QA Club Kiev”: “Ми створили цей проект не тільки, щоб сприяти соціалізації та навчити наших студентів. Наша мета - звернути увагу ІТ компаній на ринок потенційних працівників. Це саме люди з інвалідністю. ІТ сфера в Україні одна з найдинамічніших та найбільш відкритих до різних соціальних груп. Так до нашого проекту доєднались біля 40 партнерів. Ми впевнені, що саме завдяки нашим студентам та таким проектам  як “Be QA Today” буде зроблений великий крок до рівності умов праці.”

Учасники проекту:

Роман Засуха:

Я маю інвалідність вже більше 7 років. Одружений, маю дітей, власний будинок за 100 км від Києва, пересуваюсь на автомобілі. Я відповідальний чоловік і маю забезпечувати свою родину.

Зараз я працюю бухгалтером. Складна робота, але не так добре оплачувана. Я давно планував працювати в ІТ, але не знав з чого почати. Зараз я пройшов курс і вже отримав декілька пропозицій від ІТ-компаній. Дуже радий цьому факту. Тепер я можу реалізувати себе і краще заробляти. Зараз плануємо подорож з родиною і, можливо, ще одну дитину”.

Олександр Демчук:

“Я отримав травму два роки тому. На початку навчання дуже суб’єктивно ставився до того, що зможу працювати. Я не пересуваюсь самостійно на візку. Потрібна допомога. “Be QA Today” дали мені впевненість в своїх силах. Так, мені важко працювати руками, але ж моя голова на місці. Тепер я працюватиму своїм мозком. Я не жив в Києві. Приїхав з іншого міста. Зараз я активно проходжу реабілітацію. Збираюсь стати повноцінним членом суспільства. Я ж чоловік. Хочу сам заробляти кошти, одружитись, мати родину. Тепер ці плани більш реальні. Я вже пройшов ряд співбесід і погодився на нову роботу. Далі буде )

 

 

(0)
   
Нравится Tweet
Коментарі: написати новий коментар

Немає коментарівнаписати новий коментар


Увійти за допомогою: Facebook Вконтакте Одноклассники Google Twitter

або введіть пошту та пароль:

Ел. пошта: Зареєструватись
Пароль: Нагадати пароль