Укр Eng
093 717-31-27
067-25-76-489
Фото/Відео  (усі записи)
Mafia Party: День народження Творче завдання: Голодомор. Згадуємо Military party
День народження з Мінімаус
РЕП(газета)  (усі записи)
Залежність дітей від гаджетів. Досвід тата та рекомендації спеціалістів

Питання, як саме потрібно виховувати дитину в час, коли навкруги нас захоплюють та беруть в полон нові технічні засоби, може здатися дуже важк...

(0) Перейти...
Дитина та книга: проблеми, рішення, поради

Пам’ятаю, нас з дитинства заставляли читати. «Читай, читай, читай», - говорили батьки, родичі та вчителі. І я читав. Читав м...

(0) Перейти...
ТОП-10 порад для батька після розлучення. Батько та син

Так сталося, що півроку тому я розлучився з дружиною. Які були причини розлучення? Якими можуть бути причини розлучення та його наслідки ? На ці за...

(0) Перейти...

17/02
2018

Масляна на Троєщині: палили опудало, танці та смачні млинці

Масляна одне з найстаріших свят, яке святкували слов’янські народи. На масляній люди відпочивають, гуляють, слухають пісні, придумують різні конкурси, поїдають млинці. Це свято подобається дорослим й малим.

17 лютого, на вул. Лисківська, 30 (Троєщина) пройшло свято Масляної. Свято тривало з 11:00 до 13:00.

Веселе українське гуляння народу

До кого я не підходила, всі казали, що Масляна дуже подобається. Було багато українських пісень, всі танцювали, веселилися, водили хороводи. Також загадували загадки дітям і дорослим, відгадували з якої країни мелодія. На маленькому майданчику зібралось досить багато жителів району: мами з візочками, маленька та дорослі діти, похилі люди та просто цілі родини.
Протягом  свята кожен міг долучитись до рухливих конкурсів: для дітей та дорослих. Давали подарунки для тих, хто вигравав. Найголовніше в святі Масляна – була гарна українська атмосфера. Її допомагали створити ведучі й співаки: Дмитро Хома та Ольга Кашул.

В кінці свята всі смакували смачними млинцями. На видному місці височила гарна пані - одягнене опудало. Її  спалили в кінці свята. Не всі знали для чого тут стоїть.

«Мені дуже приємно бачити на цьому святі так багато людей. Зі своїми колегами ми підготували сьогодні такого гарного Дідуха. Його взагалі не «вдягають», але це надає більш гарного настрою людям, і це найголовніше», - поділилась з нами Мар’яна Вербицька, психолог Університету третього віку Деснянського району столиці.

Масляної Іщенко Михайло Володимирович, депутат Київської міської ради  VIII скликання: «Чудово, що прийшло багато людей. Я допоміг організувати свято для мешканців нашого району. По-перше це округ на якому я обирався, і тут є люди, які голосували за мене. Такі свята дають можливість поспілкуватися з людьми. Багато хто підходить з запитаннями, пропозиціями, ідеями. Це чудово! Якраз такі свята і дають можливість більш в вільній формі спілкуватися з людьми, вирішувати питання, проблеми, чути якість пропозиції, навіть і критику. От сьогодні ми говоримо, що треба спішити робити людям добро. Я кажу, що я не сонечко, я не зможу всіх обігріти. Комусь не подобаюсь я особисто, комусь політична символіка, комусь не подобається те, що я роблю для людей, але я кажу, що поспішайте робити добрі справи, і все буде добре!»

Діана Бруєнко, слухачка курсу «Журналістика школярам»

А ось ВІДЕО зі свята Масляна 

 

(0)
   
Нравится Tweet
Коментарі: написати новий коментар

Немає коментарівнаписати новий коментар


Увійти за допомогою: Facebook Вконтакте Одноклассники Google Twitter

або введіть пошту та пароль:

Ел. пошта: Зареєструватись
Пароль: Нагадати пароль