Укр Eng
093 717-31-27
067-25-76-489
Фото/Відео  (усі записи)
Mafia Party: День народження Творче завдання: Голодомор. Згадуємо Military party
День народження з Мінімаус
РЕП(газета)  (усі записи)
Залежність дітей від гаджетів. Досвід тата та рекомендації спеціалістів

Питання, як саме потрібно виховувати дитину в час, коли навкруги нас захоплюють та беруть в полон нові технічні засоби, може здатися дуже важк...

(0) Перейти...
Дитина та книга: проблеми, рішення, поради

Пам’ятаю, нас з дитинства заставляли читати. «Читай, читай, читай», - говорили батьки, родичі та вчителі. І я читав. Читав м...

(0) Перейти...
ТОП-10 порад для батька після розлучення. Батько та син

Так сталося, що півроку тому я розлучився з дружиною. Які були причини розлучення? Якими можуть бути причини розлучення та його наслідки ? На ці за...

(0) Перейти...

21/04
2018

Як пережити період контрольних?

Скоро травень. Для мене це час безкінечних самостійних і контрольних. Буває, що на кожному уроці ми пишемо якусь перевірочну роботу. Мені, як і більшості моїм однокласникам, досить важко пережити цей період.

Підготовка

Готуватися треб за декілька днів. Краще починати з важких предметів і переходити до більш легких. Ще одна порода: робити шпаргалки. Їх не обов’язково використовувати. Просто, коли ми робимо шпаргалки, застосовується не тільки зорова, а ще й моторна пам’ять. Так швидше запам’ятовується матеріал. Але я завжди беру її з собою, це допомагає почуватися більш упевнено.

Режим дня

Контрольні – це звісно важливо, але будь-якій людині потрібен відпочинок і здоровий сон. Я роблю перерви кожні дві години, а от зі здоровим сном трохи важче. Треба спати мінімум 8 годин на добу, точніше в пів одинадцятого треба кидати все і йти спати. Я часто про це забуваю, і як результат не всипаюся і не може зосередитися на першому уроці.

Перерва перед контрольною

Перед контрольною я зазвичай перечитую шпаргалку і намагаюся довчити все, що там написано. Потім я кладу цей листочок у чохол від моїх окулярів. Ще один секрет успіху – це з’їсти перед контрольною шматочок шоколаду. Мені допомагає.

Читайте: ЧИ ВМІЄМО МИ ГОТУВАТИ ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

Як перестати хвилюватися?

Мабуть, найпростіший спосіб – це дихання. Щоб заспокоїтися треба глибоко дихати. Вдихати через ніс, а видихати через рот. Можна час від часу затримувати дихання. Причому треба зосередитися тільки на диханні, уявляючи як під час вдиху тіло наповнюється киснем, а під час видиху з тіла виходить вуглекислий газ. Цей спосіб починає діяти протягом 2 хвилин. Ще один спосіб, який мені майже завжди допомагає – це рахувати від 1000 сімками у зворотньому порядку. Також потрібно тверезо оцінювати свої можливості. Наприклад, я знаю що точні науки – це не моє і не очікую отримати щось вище 8, тому не сильно засмучуюся через не дуже високі оцінки. Ще одна порада – не рахувати самостійно оцінку після контрольної. Нехай це буде приємна (чи не дуже) несподіванка. У деяких моїх знайомих така оцінка майже ніколи не збігається зі справжньою, тож єдине що це дає – зайве хвилювання. Дуже важливо не налаштовувати себе на провал. Якщо ми програмуємо мозок на невдачу заздалегідь, це ні до чого хорошого не призведе. Тому краще думати про хороше і налаштовувати себе на успіх. І пам’ятайте: вам все вдасться.

Тетяна Зуб

(0)
   
Нравится
Коментарі: написати новий коментар

Немає коментарівнаписати новий коментар


Увійти за допомогою: Facebook Вконтакте Одноклассники Google Twitter

або введіть пошту та пароль:

Ел. пошта:Зареєструватись
Пароль:Нагадати пароль