Укр Eng
093 717-31-27
067-25-76-489
Фото/Відео  (усі записи)
Mafia Party: День народження Творче завдання: Голодомор. Згадуємо Military party
День народження з Мінімаус
РЕП(газета)  (усі записи)
Говорити про секс потрібно з садочка

До 11-12 років у дитини повинна сформуватись домінанта – що секс це нормально. Читайте поради гінеколога.  ...

(0) Перейти...
Як пережити період контрольних?

Скоро травень. Для мене це час безкінечних самостійних і контрольних. Мені досить важко пережити цей період.Ось  мої поради  ...

(0) Перейти...
Ліга Чемпіонів: як зіграли команди і що очікувати далі

Плей-офф Ліги Чемпіонів та «успіхи» «Динамо» в Лізі Європи ...

(0) Перейти...

14/02
2015

День Валентина. Про що говорить молодь?

День закоханих. В соціальних мережах зараз це головна  тема. Всі розповідають які вони самотні і яку Валентину подарють коту. Тема кохання на перших сторінках майже усіх журналів. В них можна знайти безліч порад для святкування дня закоханих. 

Як на мене це звичайний суботній день, в який всі обмінюються валентинками. Дівчата та хлопці по-різному ставляться до цього свята.

Я спробувала поговорити з друзями про свято Дня святого Валентина. На питання: "Як ти будеш готуватися до 14 лютого?", Рома спокійно відповів: "Ну... куплю білети на цей суперовий мульт про Спанча і валентинку." А ось Оля, дівчина Роми, з такими емоціями та радістю сказала: "Ой, я вже так чекаю цього дня! Уявити не можу що він придумав." Ось в чому відмінність між хлопцями та, нами, дівчатами. Вони ставляться звичайно до свята Дня св. Валентина, а ми чекаємо його і сподіваємось на прояв емоцій та почуттів.

У мене свято Дня св. Валентина буде цікавим. Своє кохання я буду дарувати родичам, так як 14 лютого день народження у моєї бабусі.

Сценарій до дня закоханих у всіх різний та по своєму цікавий. Багато хто проведе цей день з улюбленими серіалами, а інші знайдуть своє кохання.

Одні, вважають День святого Валентина зовсім непотрібним, але я з ними категорично не згодна! Тому, не приховуйте своїх почуттів, подаруйте йому чи їй валентинку!  А можливо це взаємно? А якщо такої людини не має, то бери свою самотню подругу або друга і підіть в кіно. Можливо там ви зустрінете того з ким захочете провести наступне 14 лютого!

 

Гавриш Іра, 12 років

Слухачка курсу "Журналістика та фотомайстерність" в Родинний центр "Family&Education"

(0)
   
Нравится
Коментарі: написати новий коментар

Немає коментарівнаписати новий коментар


Увійти за допомогою: Facebook Вконтакте Одноклассники Google Twitter

або введіть пошту та пароль:

Ел. пошта:Зареєструватись
Пароль:Нагадати пароль