Укр Eng
093 717-31-27
067-25-76-489
Фото/Відео  (усі записи)
Mafia Party: День народження Творче завдання: Голодомор. Згадуємо Military party
День народження з Мінімаус
РЕП(газета)  (усі записи)
Розкажи мені, казку, мамо…

В сотий раз розповідати казку про Колобка, а й слова вимовити не має сил. Знайома ситуація?  ...

(0) Перейти...
Люди з інвалідністю отримали безкоштовно професію в ІТ

Завершився проект Be QA Today.  Люди  з інвалідністю стали  “тестувальниками” та мають шанс працювати в ІТ компаніях ...

(0) Перейти...
Говорити про секс потрібно з садочка

До 11-12 років у дитини повинна сформуватись домінанта – що секс це нормально. Читайте поради гінеколога.  ...

(0) Перейти...

25/12
2017

Ялинка, хто? Що? Де? Коли? Як?

Ялинка.Подарунки.1 січня?

Однією із головних традицій на Новий рік є прикрашання ялинки. Кожного року в моїй сім`ї ялинка ставиться в різний час: чи то в день Нового року, чи то за тиждень, два. Ставимо ми штучну ялинку усією сім`єю. Прикрашаємо її різними іграшками - і старими, і новими. І в Новорічну ніч вона палає яскравими вогниками. Коли на годиннику 12 ночі, всі вітають один одного з Новим роком.

Подарунки

В дитинстві я дуже сильно чекав Нового року, тому що отримував багато іграшок. Але зараз очікувати від нового року чогось грандіозного не так цікаво, як у дитинстві, тому що згодом ти перестаєш вірити у Діда Мороза. Наприклад, минулого року я отримав оригінального футбольного м`яча, а ось моя молодша сестра багато іграшок. Хоча я й трохи заздрив, що сестрі подарували більше за мене, але потім погравши з цим м`ячем, я зрозумів, що він ідеальний, але на жаль зараз він лежить без діла. Тому що я перестав ходити в зал та грати у футбол.

Свято!

В ніч на Новий рік моя мама готує багато смачних страв, а я звичайно допомагаю накривати на стіл. З нетерпінням чекаючи Нового року, коли годинник б`є дванадцять, я вже сиджу за столом з повною тарілкою салату «Олів`є», так як ця страва є традиційною. У нашій сім`ї на Новий рік не прийнято перевдягатися в якісь костюми, але ми маємо в запасі декілька чудернацьких перук. А потім вся моя сім`я вечеряє, а після вечері я вже спілкуюсь з друзями по телефону і вітаю всіх з Новим роком. Новий рік це одне з найсмачніших свят, тому що після Нового року на «Олів`є» найближчі декілька місяців дивитися страшно. Взагалі на Новий рік до нас приходять гості, а ми вже відвідуємо гостей наступного дня.

1 січня

Кожного року 1 січня я прокидаюся приблизно о 13:00. Одного разу прокинуся об 11 годинні й, вийшовши на вулицю із сестрою та бабусею, побачив картину ніби з якогось фільму жахів, де людство знищили зомбі. Тому що на вулиці не буо ані душі, але повертаюсь додому, я зміг побачити звичну картину, коли всі люди йдуть до магазину, у своїх справах. На мою думку є два важливих свята - це День Народження та Новий рік. На День Народження отримуєш подарунки і на Новий рік теж.

«Михайло Гармазонов, слухач курсу «Журналістика для школярів»

(0)
   
Нравится
Коментарі: написати новий коментар

Немає коментарівнаписати новий коментар


Увійти за допомогою: Facebook Вконтакте Одноклассники Google Twitter

або введіть пошту та пароль:

Ел. пошта:Зареєструватись
Пароль:Нагадати пароль