Укр Eng
093 717-31-27
067-25-76-489
Фото/Відео  (усі записи)
Mafia Party: День народження Творче завдання: Голодомор. Згадуємо Military party
День народження з Мінімаус
РЕП(газета)  (усі записи)
Розкажи мені, казку, мамо…

В сотий раз розповідати казку про Колобка, а й слова вимовити не має сил. Знайома ситуація?  ...

(0) Перейти...
Люди з інвалідністю отримали безкоштовно професію в ІТ

Завершився проект Be QA Today.  Люди  з інвалідністю стали  “тестувальниками” та мають шанс працювати в ІТ компаніях ...

(0) Перейти...
Говорити про секс потрібно з садочка

До 11-12 років у дитини повинна сформуватись домінанта – що секс це нормально. Читайте поради гінеколога.  ...

(0) Перейти...

12/03
2018

Я чекала його з війни

Чи можна закохатись в підліткову віці серйозно, згодом вийти заміж та народити дітей? Чи то все забавки? Поговоримо з юною жителькою Троєщини, котра поділилась з нами своєю історією кохання.

Ми домовились зустрітись з Каріною біля милої кафешки на Троєщині. Коли я підходила до місця зустрічі – побачила їх. Він і вона. Вони про щось теревенили. Він тримав її за руку. Коли я наблизилась, джентельмен просто пішов. Каріна привіталась. Каріні в січні виповнилось 17 років. Вона студентка, навчається на менеджера організації виробництва в одному з коледжів Києва. Яскрава модна сумка, впевнена хода. Ми всілись за столик і почалась розмова.

РЕП: Це був твій коханий?

Каріна: Так, але він не любить спілкуватись. Такий він.

РЕП: А як його звати? Скільки років?

Каріна: Його звати Іса. Йому 19 років.

РЕП: Добре. Розкажи, як ви познайомились? Чому обрала саме його?

Каріна: Все вийшло дуже банально і просто. Одного вечора зустрілась з друзями в KFC, а він був там. Говорили, сміялись, а потім він вирішив мене провести додому. Дуже здивувалась. Так і пішло: прогулянки, побачення, проводжання. Зрозуміла – він мені подобається. Сама про почуття не наважилась сказати. Попросила його друга: «Скажи, що він мені подобається!» Друг приніс відповідь: «Ти йому не подобаєшся». Я так була розчарована. Я, така класна, і можу комусь не подобатись? Нічого, я зроблю все так, що ти в мене закохаєшся. Ми почали дружити.

РЕП: І скільки тривала ваша дружба?

Каріна: Ми зустрілись на початку серпня. В жовтні він поїхав в АТО.

РЕП: І що? Ти його чекала? Ти ж гарна дівчина, а він тобі нічого не обіцяв? Не говорив про кохання?

Каріна: Так, я чекала. Я сильно переживати за нього. Просто плакала і чекала.

РЕП: Він то оцінив? Здався і закохався в тебе?

Каріна: (сміючись). Майже. Але спочатку були ще дві відмови і ще одна поїздка в АТО. Він служив десь в Донецькій області. Але одного вечора він таки сказав: «Ти мені просто подобаєшся». І я зрозуміла, це і є слова кохання. Він дуже стриманий і такі слова почути від нього? То вже дуже велика перемога.

РЕП: А як твої батьки поставились до таких стосунків?

Каріна: Мама мене підтримала. Вона бачила його ставлення до мене. А от мене вразила думка тата. Він дуже вимогливий, а тут оцінив мого хлопця. Я була рада.

РЕП: А за що ти його покохала? Що для тебе головне в хлопцях?

Каріна: Він дуже схожий на тата. Поведінкою і трошки характером. Подобається і те, що до всіх він вимогливий, а до мене лагідний.

РЕП: А яке ти бачиш своє майбутнє з ним за рік?

Каріна: Я чекаю, коли мені виповниться 18 років. Тоді я можу переїхати до нього. Я готова. Так, у нас не тільки платонічні стосунки. Перший хлопець у мене був в 16 років, але то було розчарування. Зараз я впевнена в тому, що Іса зробить моє життя щасливим. Він хоче і дітей. Я говорю про те, що не раніше 23 років. Іса наполягає і на тому, щоб я не працювала і була тільки вдома. Як справжня жінка. Я до цього не дуже готова. Жінка має працювати і рости. Подивимось.

РЕП: А ти знаєш, де навчається твій хлопець? Чим заробляє на життя?

Каріна: Ні. Він говорить, що я не маю про те турбуватись. Кошти він мені дає на все необхідне. Кохання – це коли людина переживає за тебе, піклується, ніколи не кине в прикрих моментах. Я впевнена в своєму хлопцеві. Не потрібно сваритись через дрібнички. Якщо любиш – пробачай і будуй своє життя з коханою людиною.

Ми говорили десь 30 хвилин. За цей час вона декілька разів скидавала дзвінки. Дзвонив він. Я не стала затримувати. Хлопець зустрів Каріну біля кав’ярні. Вони говорили і пішли на зупинку тролейбуса. У Каріни це не перше кохання. Саме перші почуття принесли їй розчарування, але дали досвід. Вона точно сформувала бачення свого майбутнього коханого.

Анастасія Куліш

У тебе є історії, котрі тобі болять? Котрими ти б хотів (ла) поділитись з іншими? Напиши нам на пошту info@fande.com.ua і ця історія буде опублікована. Редакція газети «РЕП»

Надруковано в газеті "Район Енергійних Підлітків" №2

(0)
   
Нравится
Коментарі: написати новий коментар

Немає коментарівнаписати новий коментар


Увійти за допомогою: Facebook Вконтакте Одноклассники Google Twitter

або введіть пошту та пароль:

Ел. пошта:Зареєструватись
Пароль:Нагадати пароль