Укр Eng
093 717-31-27
067-25-76-489
Фото/Відео  (усі записи)
Mafia Party: День народження Творче завдання: Голодомор. Згадуємо Military party
День народження з Мінімаус
РЕП(газета)  (усі записи)
Розкажи мені, казку, мамо…

В сотий раз розповідати казку про Колобка, а й слова вимовити не має сил. Знайома ситуація?  ...

(0) Перейти...
Люди з інвалідністю отримали безкоштовно професію в ІТ

Завершився проект Be QA Today.  Люди  з інвалідністю стали  “тестувальниками” та мають шанс працювати в ІТ компаніях ...

(0) Перейти...
Говорити про секс потрібно з садочка

До 11-12 років у дитини повинна сформуватись домінанта – що секс це нормально. Читайте поради гінеколога.  ...

(0) Перейти...

05/03
2018

Тренер ФК «Столиця»: в футбол потрібно грати по-новому

Троєщину вважають проблемним районом, де молоді нічим зайнятись. Це не так. Хочу познайомити вас із тренером юнацької футбольної команди

Я дуже люблю футбол. Під час зимових канікул зміг поспілкуватися с футбольним тренером. Я зателефонував в ФК «Столиця» і мені запропонували зустріч. Доїхати до стадіону було не складно. Сергій Миколайович Слюсаренко працює тренером вже 18 років і випустив дві групи 1990 року народження і 1998 року. Зараз він є керівником і тренером ФК «Столиця» і тренує дітей 2008 року народження. Грають вони влітку на стадіоні по вул. М. Закревського,32 або проспект В. Маяковського, 46. Взимку – в приміщенні гімназії по вул. К. Данькевича, 13.

РЕП: Як ви вважаєте, з тих дітей, яких ви тренували, виростуть відмінні футболісти?

ТРЕНЕР: Хотілося б вірити. Звісно, більшість з них не стане професійними футболістами, ну але є хлопці, які дійсно зможуть грати на досить високому рівні. Один із моїх випускників на даний момент грає в «Олександрії», два грають в «Оболонь-Бровар», один поїхав грати в Німеччину, але в лігу не саму високу, ну і є, звісно ж, хлопці, які грають на аматорському рівні.

РЕП: Скільки коштує навчання?

ТРЕНЕР: Ну ті роки 1990 та 1998 на щастя заняття були безкоштовними, було фінансування. На сьогоднішній день потрібно платити, але це не дуже велика сума.

РЕП: Скільки в середньому дітей в групах?

ТРЕНЕР: Зараз ми ділимо групи на дві по 15-16 дітей.

РЕП: Як ви вважаєте, чого зараз не вистачає нашим футбольним клубам?

ТРЕНЕР: Перш за все матеріальної бази не вистачає, особливо на Троєщині. Та й не тільки. Це проблеми і всього Києва. Не вистачає нашому тренерському цеху максимальної кваліфікації, ми повинні вчитися і вчитися, адже футбол не стоїть на місці, як і життя. От, наприклад, які були телефони раніше, а які зараз? Так само і футбол, він не стоїть на місці, тому і нам потрібно разом з ним іти вперед.

РЕП: Чого не вистачає нашій національній збірній?

ТРЕНЕР: Що я вам можу сказати? У нас є дуже гарні і футболісти, і тренери. Ну, мабуть, не вистачає віри в перемогу. На жаль, ми з дитинства не додаємо якостей переможця. Не вистачає також технічно сильних футболістів. З першого заняття має йти максимально професіональна робота, ми повинні дітей навчити любити футбол і одразу готувати їх до того, щоб вони перемагали.

РЕП: Що ви хотіли б побажати дітям?

ТРЕНЕР: Перш за все привітати наших дітей, щоб вони були щасливі, щоб їх любили і щоб вони віддавали любов тією ж монетою. Після розмови мені запропонували прийти на тренування. Мені сподобалось. Я вірю в те, що українські команди, ще займуть належне місце на світовому рівні.

Михайло Гармазонов

 

Ось такі спортивні секції є на Троєщині. Там тренують люди, котрі люблять свою справу. А чи займаєшся ти спортом? Розкажи про свого найкращого тренера. Напиши нам на пошту info@fande.com.ua і ми зробимо матеріал саме з ним. Редакція газети «Район Енергійних Підлітків» 

Надруковано в газеті "Район Енергійних ПІдлітків", №2

(0)
   
Нравится
Коментарі: написати новий коментар

Немає коментарівнаписати новий коментар


Увійти за допомогою: Facebook Вконтакте Одноклассники Google Twitter

або введіть пошту та пароль:

Ел. пошта:Зареєструватись
Пароль:Нагадати пароль