Укр Eng
093 717-31-27
067-25-76-489
Фото/Відео  (усі записи)
Mafia Party: День народження День народження з Мінімаус Фотосесія дитини від 100 грн.
Благодійність. Бабанка
БЛОГИ  (усі записи)
Бухлішко, а чого б не спробувати?

З чого все починається...і чим закінчується. Підлітковий алгоколізм. ...

Юлія (0) Перейти...
Перший секс: у якому віці "не соромно почати"?

Замість нудних досліджень  якихось вчених я опитала своїх знайомих і тепер пропоную вам прочитати історії «про перший раз» ...

(0) Перейти...
Кишенькові – забаганка чи необхідність?

Чи потрібно давати кишенькові підліткам? Скільки? За що? Розбираємось... ...

Юлия (0) Перейти...

01/04
2013

Ранній розвиток: не в навчанні, а в грі

Ранній розвиток дитини на сьогодення набирає неймовірної актуальності. Адже цього вимагає науковий прогрес, все навколо змінюється і йде вперед, до удосконалення. Відповідно, що турботливі батьки намагаються дати дитині гарні знання і можливість гармонічно розвиватись. Та головне – це розумна міра наукових знань для Вашого малюка, в жодному разі не перевантажувати, адже це прямий шлях до відрази від навчання. Для дитини найважливіше та найнеобхідніше – це гра. Саме в грі маля пізнає світ, отримує цінну інформацію: боляче, небезпечно, несмачно, красиво, цікаво, холодно, гаряче. І завдання батьків полягає, саме через гру донести ту чи іншу інформацію, зацікавити в ній, дати можливість дитині самій обрати. Ні в якому разі не нав’язувати чи сварити за іншу реакцію ніж очікують батьки (не розказує вірш, не зробив акробатичний трюк і т.д.).

Створення сімейного затишку у якому росте Ваше маля – це один із найголовніших кроків до успіху. Тому що, діти беруть з батьків приклад у всьому: у поведінці, інтонації, реакції на той чи інший предмет, словниковий запас, духовний світ. Хоча створити цю атмосферу у реальності дуже не просто, адже, в цьому задіяна не лише мама з татком, а й інші члени родини та близькі люди. Тому дуже часто можна зустріти такий вислів: «Коли хочеш виховати дитину – почни із себе». Це дуже глибокий та істинний вислів. Потрібно працювати над собою і пам’ятати, що Ваша ціль того варта. Дитина пізнає світ очима батьків! Пам’ятайте про це! Я вважаю, що не існує конкретної методики за якою можна виростити генія в тій чи іншій сфері. Тому що кожна дитина є індивідуальність, з перших днів її життя, потрібно завжди про це пам’ятати. За словами Нікітіних: «Ви хочете, щоб ваші діти були здібними і талановитими? Тоді допоможіть їм зробити перші кроки по сходинках творчості, але ... не запізнюйтесь і, допомагаючи ... думайте самі. Немає таємниці народження, є таємниця розвитку! ». Тому потрібно завжди бути уважним та терплячим до дітей, вчасно допомагати отримувати бажану інформацію, давати можливість нових вражень та емоцій, адже, це пробуджує нові здібності і навіть таланти.

Сьогодні дуже популярними є школи раннього розвитку і навіть модно, якщо Ваша дитина відвідує такий заклад. Хоча тут думки розділяються: одні вважають, що це зайва трата часу та коштів, тому що це все можна навчити вдома; інші – бачать великий стрибок у розвитку дитини. Безумовно,  такі заняття теоретично можна проводити вдома, але незамінним є те, що ці заняття проводяться у новому колективі однолітків для дитини, також нова атмосфера та викладач який припідносить цю інформацію, а не мама, як зазвичай. Можливо, дитина там буде отримувати знання які Ви вже її навчили, але пам’ятайте те, що вона їх буде отримувати по-новому, а це є всебічний розвиток. Слід врахувати і те, що в центрі раннього розвитку будуть нові ідеї та засоби для подачі інформації, а дітки так люблять все нове і цікаве.

Спілкуйтесь, розмовляйте, грайтесь, хваліть (це стимулює дітей до нових перемог), у такій атмосфері дитині комфортно і, авжеж, відвідуйте різні заходи, концерти, театри, виставки – це дає зрозуміти дітям, що світ безкінечно цікавий і, що так багато потрібно ще пізнати))).

Оксана Содолинська

 

Оксана (0)
   
Нравится Tweet
Коментарі: написати новий коментар

Немає коментарів



написати новий коментар


Увійти за допомогою: Facebook Вконтакте Одноклассники Google Twitter

або введіть пошту та пароль:

Ел. пошта: Зареєструватись
Пароль: Нагадати пароль