Укр Eng
093 717-31-27
067-25-76-489
Фото/Відео  (усі записи)
Mafia Party: День народження День народження з Мінімаус Фотосесія дитини від 100 грн.
Благодійність. Бабанка
БЛОГИ  (усі записи)
Музей новин. Історія держави та особистостей

Що для нас є новини? Що для сучасних підлітків є телевізійні новини? Що знають діти про історію держави через новини?  ...

(0) Перейти...
8 березня. Я хочу святкувати

Нещодавно я почула інформацію, що нас хотіли залишити без жіночого свята, зробити 8 березня звичайним буднім днем. Мене це не влаштовує.  ...

(0) Перейти...
Музейн новин: школярі ведуть ефір. Відео

 До Музею новин завітали школярі Києво-могилянського колегіуму.  ...

(0) Перейти...

10/03
2017

Музей новин. Історія держави та особистостей

Що для нас є новини? Що для сучасних підлітків є телевізійні новини? Що знають діти про історію держави через новини?

Цікавою ця подія і виявилась для школярів. Ми організували екскурсію в Музей новин учням 10-го класу Києво-Могилянського колегіуму, що знаходиться на Троєщині. Наша група складалась з 26 учнів. До 20-річчя ТСН в Києві почав працювати Музей новин. Експозиція відкрита для відвідувачів до 26 березня 2017 року.

Музей новин – культурно-освітній проект, котрий розповідає про те, як створюються новини і як вони вливають на суспільство на окремих людей. Проект розповідає про те, як працюють журналісти і як новини змінюють життя героїв сюжети. Музей новин – одна з небагатьох інтерактивних виставок в Україні. Ви зможете не лише оглянути експозицію, а й на кілька хвилин перетворитися на телеведучого, пройти тест на журналістську етику або взяти участь у голосуванні за найважливіші новини в історії сучасної України. Школярі могли відчути себе свідком. Підлітки ознайомились з понад сотнею експонатів, що пов’язані з найважливішими подіями з історії України. Відчули себе ведучим в інтерактивній студії. Спробували себе репортером, проаналізувавши таємниці найвідоміших журналістів країни. Сміливці навіть спробували себе героями в експозиції «надзвичайні історії звичайних людей».

Крок за кроком. Який той музей новин?

Всього працює 9 залів + зона входу.

Вхід:

На вході ми побачили частинку літака «Мрія». Тільки за матеріалами новин від ТСН я звернула на нього увагу. Діти просто пройшли повз. Чому? Якось не дуже звертаєш на нього увагу. Стоїть табличка ліворуч, але потрібно було обіграти щось раніше. І … звертати на те увагу.

0.Зала інтро

Тут ми зустрілись з нашим екскурсоводом, взяли нашої екскурсії на інформаційній стійці. Обов’язково візьміть той інформаційний путівник – він допоможе зорієнтуватись без зайвої допомоги в музей новин. Там же і купила доні футболочку з чарівним написом «Мрії здійснюються». Вона коштує 250 грн. Дорого, але ж то МРІЯ! Були і безліч інших сувенірів. Є що подарувати рідним . Діти змогли роздягнутися в гардеробі. Раджу залишити верхній одяг саме там. В залах досить тепло і в ефірних студіях фотографуватись краще в гарних сукнях та костюмах . З обох боків є туалети (чоловічий та жіночий). Можна випити каву і з’їсти тістечко в кав’ярні – так ми зробили на зворотному шляху.

1.Зала ХАОС в Музей Новин

Вау! Вражає. Звук. Зображення. Ми побачили безліч різноманітних телевізорів, моніторів та екранів. Але.. вони всі одночасно говорять. Ви уявляєте цю какофонію? Я ні.. тільки тоді, коли побачила і почула, зрозуміла: тиша є, але не тут.

2.Зала ВИРОБНИЦТВО в Музей Новин

Тут дітки змогли дізнатись все про ланцюжок виробництва новин, побачити як працює піплметр, який вимірює телевізійну аудиторію, а також послухати привітання Соломії Вітвіцької, Лідії Таран та Наталії Мосейчук в інтерактивних літерах.

3. Зала ПОДІЯ в Музей Новин

Тут ми побачили безліч цікавих і важливих подій для України в дії. Ліворуч нас зустрічав величезний 8-метровий прапор, котрий внесли до Верховної Ради 24 серпня 1991 року. Його привезли в спеціальній тумбі, а поряд стояла охорона Президентського полку. Такі красені! Вони стояли без руху, хоча діти з ними фотографувались і ледь не смикали за рукави. Все зносили стійко. Також переглянули фотографії, відеоряд з того знаменного дня. Діти не все знали. Наш екскурсовод все пояснювала і розповідала.

4.Зала 100 НОВИН в Музей Новин ТСН

За 25 років незалежності в Україні було чимало резонансних новин. Рейтинг 100 найважливіших із них в історії сучасної України склали 30 фахівців із різних галузей. За допомогою інтерактивної панелі. Діти могли створити власний рейтинг.

5.ЗАЛА СТАТИСТИКА в Музей Новин

Зала розповідає про тонкощі телевиробництва новин мовою цифр. Про різні статистичні дані відвідувачі можуть дізнатися з інформаційних стенді, а також почути найбільш вражаючі цифри з вуст Алли Мазур, голограма якої стала першим в Україні високотехнологічним віртуальним тривимірним зображенням людини в повний зріст.

6. ЗАЛА ТЕЛЕСТУДІЯ в Музей Новин

У цій залі відтворено студію ТСН. Дітки спробували себе в ролі телеведучих чи ведучих погоди, навчились читати новини з суфлера. Деякі опинились в студії ТСН під час вечірнього ефіру, у Верховній Раді, зоні проведення АТО або Чорнобилі. Це можна було зробити за допомоги спеціальних окулярів. Тут ми провели найбільше часу. Діти все пробували і дивувались новій техніці та їі можливостям. Правда деякі вже задавали професійні питання: як пересилати сигнал з місця зйомок в студію? В якому форматі знімає техніка? Багато хто знав, що отой зелененький фон називається хромакей і він потрібен для того, щоб змінювати картинку за ведучим.

7. ЗАЛА ЖУРНАЛІСТ

У цій залі ми побачили, як еволюціонувала знімальна відеотехніка, на прикладі 4 камер, які в різний час використовувала Національна суспільна телерадіокомпанія. Вразило нас і спорядження військового оператора. Воно важить понад 25 кг.

8. ЗАЛА ГЕРОЙ в Музей Новин

У цій залі ми побачили продовження сюжетів, які свого часу не сходили з екранів телевізорів. Хтось зупинився біля стенду з боксерам, хтось почав вже уявно приміряти сукню Руслани з переможного Євробачення.

9. ЗАЛА ГОРДІСТЬ в Музей Новин

Ми просто поринули в наш Євромайдан з купою маленьких ліхтариків і під музику від Вакарчука. Так, нам є, що згадати і чим пишатися! На величезних екранах в цій залі нон-стоп демонструється архівне відео про найважливіші події сучасної України: проголошення незалежності, авіарекорди «Мрії», спортивні перемоги тощо. Ви не можете сховатись від новин. Новини ні на кого не чекають, їм усе одно – день чи ніч, вони не роблять перепочинків, новини не звинувачують і виправдовують, новини не знають слова «завтра» і слова «майже», новини кожному своєму герою дають шанс увійти в історію. Новини – її чернетка.

«Ми розробляємо ланцюжок виробництва телевізійної новини, пояснюємо, як вимірюють рейтинги і яку роль вони відіграють. Ми нагадуємо, як суспільство створило і прийняло головну новину країни – набуття незалежності. Ми розповідаємо про те, як працюють журналісти, і про те, як новини змінюють життя своїх героїв. Зрештою, ми перераховуємо 100 найважливіших новин у новітній історії України – тих, від яких було не сховатись», - наголошують організатори експозиції Музей новин ТСН.

ТСН- вражає!

Музей новин від ТСН працює з 2 березня до 26 березня 2017 року. Проходить в Мистецькому арсеналі, м. Київ

Доїхати: метро Арсенальна + декілька зупинок в сторону Лаври (або пішки).

Розклад роботи музею новин:

Вівторок – неділя з 11:00 до 20:00 Понеділок – вихідний Щосуботи о 12:00 відвідувачі Музею новин зможуть зустріти улюблених ведучих ТСН.

Вартість квитків:

Для школярів – 30 грн Двоє супроводжуючих дорослих – безкоштовно.

Якщо організуєте шкільну групу, то можете замовити оглядову екскурсію (вона триває біля 40 хв.), є можливість взяти участь в майстер-класі з медіаграмотності або у квесті. Зареєструвати групу можете за телефоном (096) 931-35-45.

Вартість квитка для інших: соціальний (школярі, пенсіонери тощо) - 30 грн, дорослий - 60 грн, cімейний (2 дорослих+1(4) дитини від 12 років) - 120 грн. Квиточок краще купити онлайн, щоб не стояти в черзі. Купуйте ТУТ   (можете роздруковувати або з телефона).

БЕЗКОШТОВНО (мати посвідчення) - інваліди 1-2 груп, військовослужбовці та ветерани, музейні співробітники та члени спілки художників. З маленькими дітками раджу прийти в будній день. Теж є купа цікавого.

 

(0)
   
Нравится Tweet
Коментарі: написати новий коментар

Немає коментарів



написати новий коментар


Увійти за допомогою: Facebook Вконтакте Одноклассники Google Twitter

або введіть пошту та пароль:

Ел. пошта: Зареєструватись
Пароль: Нагадати пароль