Укр Eng
093 717-31-27
067-25-76-489
Фото/Відео  (усі записи)
Mafia Party: День народження Творче завдання: Голодомор. Згадуємо Military party
День народження з Мінімаус
РЕП(газета)  (усі записи)
Розкажи мені, казку, мамо…

В сотий раз розповідати казку про Колобка, а й слова вимовити не має сил. Знайома ситуація?  ...

(0) Перейти...
Люди з інвалідністю отримали безкоштовно професію в ІТ

Завершився проект Be QA Today.  Люди  з інвалідністю стали  “тестувальниками” та мають шанс працювати в ІТ компаніях ...

(0) Перейти...
Говорити про секс потрібно з садочка

До 11-12 років у дитини повинна сформуватись домінанта – що секс це нормально. Читайте поради гінеколога.  ...

(0) Перейти...

27/10
2017

Halloween. Святкування в Україні. Думки школярів

Як святкується Хеловін у світі? Історія виникнення Хеловіну

Хеловін в перекладі з англійської мови «надвечір’я всіх святих», святкується в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Під час цієї ночі діти переодягаються в костюми і ходять по будинками та просять солодощі, а дорослі можуть влаштувати вечірку з костюмами і розповідати страшні історії.

Історія виникнення Halloween

Історики, які вивчають це свято, вважають, що Хеловін походить від кельтського свята Савин. А Савин - це язичницьке свято пов’язане з душами померлих.Після прийняття християнства ісландцями воно поступово набуло іншого змісту, перетворившись у весело-страшний день.На початку свято святкували тільки ірландці, але пізніше емігранти з Ірландії запровадили його в Америці та інших країнах світу.

Як святкується Halloween?

Дітлахи переодягаються в костюми, а дорослі роблять вечірки. Дорослі прикрашають «світильниками Джека» та іншими страшними речами подвір’я. В честь Хеловіна в багатьох країнах світу влаштовують парад із феєрверками.

Що таке «світильник Джека»?

Світильник Джека - це гарбуз, з якого вирізано химерну посмішку і в якому знаходиться свічку. Цей ліхтар встановлюють в честь збору врожаю з полів і вважається, що цей світильник буде відганяти від будинку злих духів.

В Україні Halloween страшно

На мою думку, Хеловін в інших країнах - це як наші колядки та щедрівки, які святкуються взимку, тому у святі немає сенсу. Запитавши «Чи потрібно святкувати Хеловін?» в кількох осіб, отримав негативні відповіді. «Хеловін на початку було язичницьке кельтське свято, в якому возвеличуються душі померлих. Через це святкувати Хеловіну не потрібно», - так каже один з моїх однокласників. «Хеловін у нас в Україні святкувати неможливо, тому що вночі в нашому місті дітям буде страшно ходити. В Америці вже давно святкують Хеловін і там вже всі звикли до цього і дитині вночі не буде так страшно там», - так сказала моя мама.

Михайло Гармазонов, слухач курсу «Журналістика для школярів»

Так ми святкували Halloween https://youtu.be/GrURwkkWegw

Коментарі:

Анастасія Роєнко, слухачка курсу «Журналістика для школярів»:

«На мою думку, якщо це свято й не українське, а іноземне, то люди мають право його святкувати і ніхто їм не може заборонити цього. З моєю сім’єю ми кожен рік святкуємо Хеловін. В кожного має бути костюм та образ якогось персонажа. Мамаготує тістечка у вигляді маленьких гарбузиків та ставить на стіл червоний сік. Ми з моїм братиком завжди робимо лампу «Джека». А наш тато відповідає за святкову програму: він вигадує страшні історії. Ось так ми проводимо Halloween у нашій сім’ї».

Анна Ткач, слухачка курсу «Журналістика для школярів»

«В Німеччині Halloween святкують не менш яскраво. Найпопулярнішим місцем для туристів стає замок Франкенштейна, куди вони і з’їжджаються. Люди вірять, що у цю ніч привид господаря можна побачити на даху замку. Туди ж збирається уся нечисть»

АндрійТимченко, слухач курсу «Журналістика для школярів»

«На мою думку ідея цього свята досить непогана. Дорослі можуть знайти час для відпочинку, а малеча - нагоду порозважатися й перетворитися на своїх кумирів. Принаймні відчують себе героями. Деякі люди вважають, що це свято - поклоніння сатані, пропаганау ідолопоклонства, розпусти, бісівські ритуали і людські жертвоприношення. Церква розцінює Хеловін, як свідчення духовної катастрофи у суспільстві. Я ставлюсь до свята оптимістично і не розумію таких людей. Моя сім’я дотримується моєї думки. Коли свято випадає на вихідні та є вільний час – ми робимо різні прикраси у стилі Хеловіну. Ми досить нейтрально ставимось до свята, проте, нажаль, святкуємо ми День Мертвих не так часто. В Києво-Могилянському колегіумі Хеловін святкується окремо в класах за бажанням учнів на класній годині чи в позашкільний час. У святковий день зацікавлені Хелловіном учні гримуються, а під час святкування відбуваються тематичні естафети.»

(0)
   
Нравится Tweet
Коментарі: написати новий коментар

Немає коментарів



написати новий коментар


Увійти за допомогою: Facebook Вконтакте Одноклассники Google Twitter

або введіть пошту та пароль:

Ел. пошта: Зареєструватись
Пароль: Нагадати пароль