Укр Eng
093 717-31-27
067-25-76-489
Фото/Відео  (усі записи)
Mafia Party: День народження Творче завдання: Голодомор. Згадуємо Military party
День народження з Мінімаус
РЕП(газета)  (усі записи)
Як ми шукали школу для доньки або Перше вересня під загрозою

Намагаючись писати без емоцій про муки батьків при оформленні дитини в школу, зрозуміла – це не можливо. Отже, перед вами історія звичайної у...

(0) Перейти...
Розкажи мені, казку, мамо…

В сотий раз розповідати казку про Колобка, а й слова вимовити не має сил. Знайома ситуація?  ...

(0) Перейти...
Люди з інвалідністю отримали безкоштовно професію в ІТ

Завершився проект Be QA Today.  Люди  з інвалідністю стали  “тестувальниками” та мають шанс працювати в ІТ компаніях ...

(0) Перейти...

01/11
2016

Бухлішко, а чого б не спробувати?

З чого все починається...і чим закінчується На сьогодні культ алкоголю в Україні надто сильний і з кожним роком все більшає кількість алкозалежних. Статистика невтішно вказує на ріст дитячого і підліткового алкоголізму. Його причини банальні – діти беруть приклад із дорослих, хочуть виглядати крутішими серед однолітків, легка доступність алкоголю в магазинах спальних районів та зниження інтелекту нації. Одного дня майже кожні батьки стикаються з тим, що дитина приходить додому п’яною. Не завжди ви, шановні предки, дізнаєтеся всю правду про те, що було і причини цього стану. То ж зараз я спробую трохи пролити світло на цей момент кількома коментарями моїх друзів.

Софія, 16 років – наклюкатися до чортиків… у церкві

"Ну, в мене все почалося в 12 років. Тоді мама потащила мене в свою типу секту, а туди приїхали гості-євреї, вони давали всім причащатися – мацу і домашнє вино. І був там єврейчик Леон. Йому було 14-15 років на той момент. І він сказав мені "ходімо, поки дорослі не бачать, я покажу де ховають вино". І тоді ми вдвох напились так, що мама додому мене буквально волокла. Мені це сподобалося. Потім ми бухали з друзями, часто ввечері після уроків. Я наче і знаю, що це погано, але мені пофіг, я просто хочу знищити своє життя, якнайшвидше. Можливо, помру від цирозу печінки чи вийду у вікно від "бєлки", але начхати».

Катя, 18 років, після першого разу "ні-ні"

О, перший жорсткий бухач був років в 12, все в найгірших традиціях – останній поверх під’їзду, всі старше мене на 3-5 років. Пам’ятаю дуже мало, запам’ятала лише, як мене вивели надвір, а там якийсь чоловік зрозумів, що мені погано, сходив в аптеку за активованим вугіллям та водою. Добрий чоловік, загалом, але запропонував в себе залишитись, бо я не хотіла йти додому. А потім уже в ліфті побачила як мої друзі виносили якусь дівчину в такому ж стані, як мене. Але хлопці все ж провели нас по домівкам. А спалив мене старший брат і настукавши батькам. Ось тоді я і дізналась, що моя бабуся повісилась в приступі білої гарячки. Після цього мої експерименти з алкоголем закінчились і я запам’ятала на все життя, що з цим треба бути обережніше.

Ігор, 17 років – історія, що варта уваги

Вперше я випив спеціально років в 15, в 10 класі. Тоді була перша п’янка у мене вдома. Було 2 пляшки вина дівчатам і татова перцівка для нас з другом. В принципі, ми ще ходили за добавкою. Ні похмілля, ні історій про п’яних школярів від мене не почуєш. П’ю і досі регулярно, але вважаю, що треба знати міру і пити вугілля. Ну а що, я на філософа вчусь, у нас «не положено бути тверезим». Історію Ігоря я взяла швидше, як рідкісне виключення, переважно перше знайомство з алкоголем надзвичайно плачевне, а подальші відносини із "зеленим змієм" залежать від самого підлітка. Шановні батьки, придивіться уважніше, коли в сім’ї повно конфліктів, ви рідко згадуєте про дитині і все таке інше, то з повним кошиком психологічних проблем і комплексів колись може з’явитись і алкоголізм.

Джулія

Юлія (0)
   
Нравится
Коментарі: написати новий коментар

Немає коментарівнаписати новий коментар


Увійти за допомогою: Facebook Вконтакте Одноклассники Google Twitter

або введіть пошту та пароль:

Ел. пошта:Зареєструватись
Пароль:Нагадати пароль