Укр Eng
093 717-31-27
067-25-76-489
Фото/Відео  (усі записи)
Mafia Party: День народження Творче завдання: Голодомор. Згадуємо Military party
День народження з Мінімаус
РЕП  (усі записи)
Робота школярам. ТОП-3 як заробити з 14 років

Зараз усе більше підлітки  мріють самостійно заробляти гроші, щоб не просити у батьків. ...

(0) Перейти...
Ялинка, хто? Що? Де? Коли? Як?

Ялинка.Подарунки.1 січня? ...

(0) Перейти...
Курс «Журналістика для школярів» - дитячі ігри чи справжня робота?

В січні 2018 року вийшов перший випуск газети. Всі матеріали від слухачів курсу «Журналістика для школярів».  ...

(0) Перейти...

27/11
2017

«Лідери» Козацької гімназії

«Інтерв’ю з президентом гімназії №283 Анною Гончар. Хто такі «Лідери»?

У Козацькій гімназії №283, як і в більшості шкіл, є учнівське самоврядування. Але у нас воно називається дещо цікавіше. «Лідери» - це група активних учнів, котрі люблять свою гімназію, місто та країну. Це ті люди, які не бояться допомагати, піднімати настрій та просто бути собою. Керує лідерським життям Президент школи – Анна Гончар. Саме сьогодні я з нею поспілкуюся і вона розповість про «Лідерів» та усі цікавинки.

Яка головна задача «Лідерів» гімназії?

Лідери - приклад для наслідування. Ми намагаємось додати яскравих фарб в сіре й буденне життя школи своїми виступами. Нам важливий саморозвиток учнів. Тому регулярно проводимо політінформацію.

Яка твоя роль, як президента, у лідерському житті?

Я президент школи, отже несу відповідальність за весь колектив. Тому намагаюсь сумлінно виконувати всі обов’язки. Я контролюю усю лідерську роботу та й сама охоче беру участь у всіх заходах.

Чи беруть «Лідери» участь в позашкільних заходах? Та які це заходи?

Усіма позашкільними справами займається президент та його заступник, але будь-хто може до нас приєднатися. Але поки що я не брала участі в таких заходах. Адже президентством займаюсь перший рік. Та я знаю, що лідери часто проводять концерти до різних свят, відвідують дітей сиріт, влаштовують виїзні заходи в місті тощо.

Скільки людей в «Лідерах»? І хто може приєднатися до «Лідерів»?

Склад «Лідерів» постійно оновлюється через те, що деякі учні випускаються з гімназії, а деякі до нас приєднуються. Але загалом нас приблизно 30 чоловік. До «Лідерів» може приєднатися будь-який бажаючий з 7 до 11 класу.

Читайте також. Марія Городенко: Гімназія №283: свобода слова чи цензура?

Що б ти ще додала стосовно Лідерів ? Чи маєш якісь побажання?

Мені здається, що «Лідери» – це прекрасна можливість виділитись і показати себе. Тому я всім раджу приєднуватись до нас і отримувати море емоцій та задоволення від часу, проведеного в компанії щирих та життєрадісних людей». Саме такі ці «Лідери». Це справді дуже гарна ідея, проводити в школах самоврядування. Це допомагає дітям знайти та показати себе. В цій гімназійній організації, за словами учнів, зароджується справжня дружба, трохи романтики і просто гарний настрій! Фото з офіційного Інстаграму «Лідерів» гімназії №283

«Квашук Юлія, слухачка курсу «Журналістика для школярів»

Додаток:

Що таке самоврядування?

Самоврядування — надане законом право місцевих органів самостійно розв'язувати коло питань, що входять до їхньої компетенції; діяльність щодо реалізації цього права.

Самоврядування поділяється на : • Місцеве • Студентське • Шкільне • Робітниче • Суддівське • Тощо

Шкільне самоврядування — це спосіб та принципи організації учнівського колективу, що забезпечує комплексний підхід до виховання учнів шляхом їх залучення до систематичної участі у навчально-виховному процесі.

Поділяється шкільне самоврядування на три ступені: I. Класне самоврядування-його роботу виконує класний керівник, староста та члени шкільного парламенту. II. Старостат-кожного місяця староста має робити підсумки того, що відбулося за цей проміжок часу. III. Шкільний парламент-роботу виконує президент школи зі своїм парламентом.

Підготував Михайло Гармазонов слухач курсу «Журналістика для школярів»

(0)
   
Нравится
Коментарі: написати новий коментар

Немає коментарівнаписати новий коментар


Увійти за допомогою: Facebook Вконтакте Одноклассники Google Twitter

або введіть пошту та пароль:

Ел. пошта:Зареєструватись
Пароль:Нагадати пароль