Укр Eng
093 717-31-27
067-25-76-489
Фото/Відео  (усі записи)
Mafia Party: День народження Творче завдання: Голодомор. Згадуємо Military party
День народження з Мінімаус
РЕП(газета)  (усі записи)
Розкажи мені, казку, мамо…

В сотий раз розповідати казку про Колобка, а й слова вимовити не має сил. Знайома ситуація?  ...

(0) Перейти...
Люди з інвалідністю отримали безкоштовно професію в ІТ

Завершився проект Be QA Today.  Люди  з інвалідністю стали  “тестувальниками” та мають шанс працювати в ІТ компаніях ...

(0) Перейти...
Говорити про секс потрібно з садочка

До 11-12 років у дитини повинна сформуватись домінанта – що секс це нормально. Читайте поради гінеколога.  ...

(0) Перейти...

22/04
2013

10 казок зі щасливим кінцем

 

Казка перша, з сюрпризом

Я вірю у магію сюрпризів. Адже без них життя було б нецікавим та одноманітним. А потрібно усього трішечки фантазії і море бажання ощасливити малюка. Це може бути і незапланований похід до цирку, і неочікуваний подарунок, і навіть жук сонечко на квітці. Головне—настрій.

Казка друга, прекрасна

Діти―справжні поціновувачі прекрасного. Вони завжди помітять, що «тьотя гарна», а у бабусиному саду розпустилася «красива квіточка». Оточіть дитину гарними предметами: яскравими іграшками, різноманітними квітами, зі смаком підібраним одягом. Частіше вибирайтеся на природу, навчіть милуватися заходом сонця, компонуйте букети, роздивляйтеся камінці і шишки. У світі безліч прекрасних речей, а людина, яка вміє бачити красу у буденному, подвійно щаслива.

Казка третя, святкова

У житті завжди є місце для свята. Оголосіть День Вінні Пуха, спечіть разом медяник. І не забудьте запросити всіх-всіх-всіх.

Казка четверта, активна

Життя―це рух. І дуже веселий. Бігайте, грайтеся в рухливі ігри, квача, футбол. Зберіть для цього побільше дітей і знайомих, тоді сміху та задоволення вистачить на декілька днів.

Казка п’ята, довгоочікувана

Ви вже давно обіцяли малюку сходити з ним до зоопарку? Так зробіть це нарешті! Ви дізнаєтеся багато нового, а ваша дитина не сумніватиметься, що ви завжди дотримаєте слова. Довіра ― безцінна.

Казка шоста, мандрівна

Змініть дислокацію, поїдьте до моря чи до бабусі в село. Та хоч до лісу по гриби. Головне—подорож, від зборів до розглядання фотографій. Такі щасливі спогади зберігаються на все життя.

Казка сьома, про тварин

Усі діти мріють про маленького друга, але, як правило, батьки активно чинять супротив появі тварини у домі. Проте завжди можна знайти компроміс, пошукайте його разом. Можливо, малюк погодиться «проміняти» собаку на хом’яка або рибок, тоді всі залишаться задоволеними.

Казка восьма, хвалена

Хто не любить похвалу?  Вона—бальзам на рани. Хваліть свою дитину, завжди лише заслужено, але в обов’язковому порядку. Тоді вона буде ще більше старатися і знати, що її цінують і люблять.

Казка девята, солодка

Так, від солодкого псуються зуби і апетит. Але недаремно кажуть – підсолодити життя. Від смакоти навіть виробляється гормон щастя – ендорфін. Лише слідкуйте за тим, щоб солодощі не містили шкідливих добавок і, звичайно ж, хорошого—потрошку.

Казка десята, найщасливіша

Щастя там, де любов. Частіше нагадуйте дитині, що любите її, і вам віддячать найщирішою взаємністю.

Щастя вам и вашій дитині!

 

Романенко Світлана

 
(0)
   
Нравится
Коментарі: написати новий коментар

Немає коментарівнаписати новий коментар


Увійти за допомогою: Facebook Вконтакте Одноклассники Google Twitter

або введіть пошту та пароль:

Ел. пошта:Зареєструватись
Пароль:Нагадати пароль